Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

pojenski.bg /

Помощ /

трябва ми помощ

не мога да си направя описание на артикулите които ще кача искат ми да ги разделям с запетайки как някой може ли да ми каже или покаже как да го направя
2017 08 23
как трябва да напиша на материя етикети и размер отдолу ми пише под размер добавете размер и материя като разделяте с запетая. Ето от това имам нужда от помощ
2017 08 23
![](http://bg.img.kominoi.net/bg/images/message/108748717d002fc285a53a32abc1a360.jpg) Единственото, което правиш е на: "материя" примерно да напишеш - памук (интервал или запетая) полиестер (интервал или запетая) кашмир (интервал или запетая). На "етикети" се слагат до 5 броя избрани думи, които като се напишат в търсачката, да излиза и твоя продукт. Примерно, качила си памучна пролетно - лятна рокля на H&M. Етикетите ще бъдат: памучна (интервал или запетая) пролетна (интервал или запетая) лятна (интервал или запетая) H&M (интервал или запетая). За размера, едва когато попълниш категорията и подкатегорията ще ти излязат като падащ списък самите размери. Размерите са както с цифри, така и с букви. Примерно роклята ти е размер 34, слагаш размер 34. Или на роклята пише S размер, слагаш S размер. Или ако го няма текстилния етикет и не знаеш кой номер е точно, но горе - долу имаш представа, че е L размер - слагаш него.
преди 23 дни, 23:43