Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

pojenski.bg /

Съобщения, новини и коментари от модераторите /

Сигурност при покупки на сайта

Здравейте, Бихме искали да припомним няколко важни неща, които да имате предвид при пазаруване на сайта. Некоректни потребители 1. Администраторите на сайта, както и техническият екип работи усилено за проследяване и премахване на некоректни потребители. На сайта НЕ се толерират такива и има санкции за тях като блокиране и премахване на достъпа до нашия сайт перманентно. При покупки от сайта 1. Винаги преглеждайте профила на потребителя добре. Вижте дали снимките са истински или взети от интернет. 2. Прочетете оставените от други потребители коментари, за да се ориентирате. 3. Проверете потребителя във форума, в темите за некоректни потребители. Вероятно пе ще бъдат с блокиран профил, като това се изписва под профилната снимка. 4. Огромно внимание при искане на предварителни плащания!!!! 5. Вижте дали потребителят е нов и колко е активен. При всякакви сигнали можете да се свържете с нас на kontakt@pojenski.bg, във Фейсбук или тук на сайта. Оставаме на разположение. Екипът на pojenski.bg
2016 12 01
Здравейте, Бихме искали да споделим с вас още един сигурен начин за пазаруване на сайта. Тъй като повечето потребители използват фирма Еконт за изпращане и получаване на пратки, препоръчваме да се ползва опцията, която те предлагат "преглед и тест". С тази опция можете да отворите и прегледате пратката преди да заплатите за нея. При поръчка поискайте потребителят, от който поръчвате да ви изпрати пратката с опция преглед и тест. По този начин ще бъдете сигурни, че закупувате описаният артикул и имате максимална сигурност при покупка. При искане на предварително плащане на артикули и всякакви съмнения относно продавачи, можете да се свържете с нас. От админите.
2016 12 16
За съжаление малко хора влизат във форума....Да не говорим че сайта е замрял отдавна :s
2016 12 16
ИЗМАМНИЦИ !!! Добре, но паричките се превеждат предварително Ако желаете ще оставя данни и като ги получите не плащате нищо. Ако не ви хареса ви се възстановява сумата на момента. Промоцията е валидна до края на деня, може да платите сумата в банка ОББ. ДАННИТЕ са: петър николов,банка ОББ, iban: BG02 UBBS 8002 1043 0600 40 Оставете данни за доставка. Разбрахме се след като изпратя пари да позвъня на телефон, който ми дадоха, така и направих разбрахме се дадох данни за доставка по телефона, каза ми че на следващия ден ще са при мен, но ги нямаше. От тогава звъня на същия телефон, от началото звънеше, но никой не вдигаше вече се вклюячва гласова поща и най - вероятно изобщо няма да получа нищо. Дано им потрябват тези пари за свещи или за лекарства ! И все пак ще ги намеря ! Става въпрос за vesela5 http://pojenski.bg/vesela5-18868
2016 12 19
....................
2016 12 19
Още един съвет от админите по отношение на сигурността на покупките. На сайта има система за оценки и рейтинги. Може да намерите оценките за всеки потребител под профилната снимка. Там ще прочетете какво са написали други потребители и ще се ориентирате за самия купувач. Прочетете оценките преди да купувате и разменяте.
2016 12 29
> Biser00: > ИЗМАМНИЦИ !!! Добре, но паричките се превеждат предварително > Ако желаете ще оставя данни и като ги получите не плащате нищо. > Ако не ви хареса ви се възстановява сумата на момента. > Промоцията е валидна до края на деня, може да платите сумата в банка ОББ. ДАННИТЕ са: петър николов,банка ОББ, iban: BG02 UBBS 8002 1043 0600 40 > Оставете данни за доставка. > Разбрахме се след като изпратя пари да позвъня на телефон, който ми дадоха, така и направих разбрахме се дадох данни за доставка по телефона, каза ми че на следващия ден ще са при мен, но ги нямаше. От тогава звъня на същия телефон, от началото звънеше, но никой не вдигаше вече се вклюячва гласова поща и най - вероятно изобщо няма да получа нищо. > Дано им потрябват тези пари за свещи или за лекарства ! > И все пак ще ги намеря ! > Става въпрос за vesela5 http://pojenski.bg/vesela5-18868 АЗ СЪЩО ПОСТРАДАХ ОТ ТЯХ,ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ
2016 12 31
> Desita77: > > Biser00: > > ИЗМАМНИЦИ !!! Добре, но паричките се превеждат предварително > > Ако желаете ще оставя данни и като ги получите не плащате нищо. > > Ако не ви хареса ви се възстановява сумата на момента. > > Промоцията е валидна до края на деня, може да платите сумата в банка ОББ. ДАННИТЕ са: петър николов,банка ОББ, iban: BG02 UBBS 8002 1043 0600 40 > > Оставете данни за доставка. > > Разбрахме се след като изпратя пари да позвъня на телефон, който ми дадоха, така и направих разбрахме се дадох данни за доставка по телефона, каза ми че на следващия ден ще са при мен, но ги нямаше. От тогава звъня на същия телефон, от началото звънеше, но никой не вдигаше вече се вклюячва гласова поща и най - вероятно изобщо няма да получа нищо. > > Дано им потрябват тези пари за свещи или за лекарства ! > > И все пак ще ги намеря ! > > Става въпрос за vesela5 http://pojenski.bg/vesela5-18868 > АЗ СЪЩО ПОСТРАДАХ ОТ ТЯХ,ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ САМО,ЧЕ ТОЗИ ПЪТ СА http://pojenski.bg/bytik-ana-19172 СЪЩАТА БАНКОВА СМЕТКА
2016 12 31
Засякохме тези профили, блокирани са.
2016 12 31