Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

Красота, здраве и стил /

Красота и козметика /

Червилата на Kylie Jenner

Някоя от вас има ли от тези червила, пробали ли сте ги? От къде могат да се купят? Моля за мнения и препоръки :) Мерсии
2016 09 24
аз също търся в Търново ги няма
2016 12 06
В България няма оригинални продукти на Kylie Jenner та то в другите държави едвам се намират..
2017 02 04
Оригиналните са само в официалният сайт на Кайли и лично според мен са на висока цена,тези които се предлагат по българските сайтове,са същите червила които се предлагат в aliexpress,но на тройно и четворно по висока цена отколкото в aliexpress , моя приятелка си беше поръчала от там,аз съм го пробвала и съм много доволна а и струваше грубо казано най-много 4 лв , уловката е там,че трябва да се чака 2 седмици докато пристигне
2017 03 17
Да и аз съм забелязала,че доста от нещата тук са двойно,тройно по скъпи не само козметиката. Аз съм много доволна от алито и го препоръчвам :)
2017 03 25
KYLIE JENNER в България няма, няма и да има. Дори в Америка се редят на опашки за тези продукти и пак не е гаранция,че ще има докато се вредят
2017 05 10
Освен, че им лепват космически цени тук в България, не забравяйте и най-важното, състава....само се замислете какво ви продават за долар и 50 цента от Aliexpress :)
2017 05 24
Пробвала съм и не съм доволна. Става на топченца.
2017 08 28
Имам 2 цвята, но са купени от алиекспрес. Продавам ги за 3 лв всяко. Ако се интересувате ми пишете ще ви кажа цветовете. Не съм си слагала.
2017 08 31
http://pojenski.bg/items/kozmetika/110845/12-matovi-techni-chervila-kylie 12 броя от червилата за 48 лв.
2017 09 07