Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

Красота, здраве и стил /

Хранене, рецепти и екология /

Любими безместни ястия

Момичета, дайте идея за безместни ястия. Идва есен и нямам търпение да подхвана гювеч с паталджани, доматки, чушки и други вкусотии. Също обичам да правя спаначени, магданозени и картофени кюфтенца, пълнен паталаджан и т.н Кои са вашите любими безместни яденета? Споделете някоя рецептичка :)
2016 09 15
Ахх, темичка като за мен, която ще следя с удоволствие :") Не съм любител на месото, от време на време ( най- много веднъж месечно ) хапвам само малко пиле или риба. Принципно менюто ми се състои от зеленчуци, просто обожавам. Тъй като живея сама и не въртя кой знае какви гозби :))) Придържам се предимно към картофи, печени, слагам им някакви различни подправки и пека с царевица, грах, морков, бамия... Варените ги правя с копър и магданоз. Пълнен пипер или тиквичка също много обичам- с сирене, яйце и варени картофи, може и ориз. :") Пълнен патладжан и аз обожавам, пълня го с каквото ми попадне, винаги слагам само кашкавал и домати задължително- любимата ми комбинация. :") От много време ми се ядат картофени кюфтенца, но все ме мързи да си направя, щом обичаш да правиш- ще се поканя на един обяд, хахаха :)
2016 09 18