Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

pojenski.bg /

Помощ /

Здравейте. Нещо немога да разбера как се пазарува тук. Пробвах но нещо не ми се получава.

Ако може за малко помощ. ,:(
2016 04 16
Vanqdodi тук се пазарува като в останалите сайтове от рода на bazar.bg или Olx,но е създаден с идеята да има опция и размяна.За съжаление повечето от профилите не са активни,но обявите си стоят,или пишеш съобщение и не ти се отговаря.Пълно е с некоректни потребители (има тема за тях,можеш да проследиш какво се случва).Админите са ни оставили да се оправяме,кой както може.Но все пак можеш да видиш кой са потребителите с най-добър рейтинг и топ потребителите http://pojenski.bg/all-members Също така следи и потребителите които често качват обяви те отговарят и можеш лесно и бързо да сключиш сделка.Запитванията стават най-често чрез лично съобщение.дано съм била полезна :")
2016 04 17
Как да получа телефон за връзка ????
2016 05 16
Какво се пише на материя и етикети ?!
2016 11 09
moje li da popitam kak da si porucham ot tuk zashtoto nito nomer mi dava nito chat......?
2016 12 13
Ако получиш съобщение къде се вижда?
2017 01 15
> Gzlatanova: > Ако получиш съобщение къде се вижда? Горе в дясно!
2017 01 17
Здравейте, аз съм активна и коректна, ще ви намаля от цената, ако си харесате нещо!
2017 02 27
Здравейте, аз съм активна и коректна, ще ви намаля от цената, ако си харесате нещо!
2017 02 27
Здравейте! Имам един проблем със съобщенията... Не мога да си вляза в тях и да отговарям, ако тук не е мястото за този проблем, ще съм Ви благодарна, ако ме насочите къде мога да прочета и оправя нещата.
2017 04 19