Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

Красота, здраве и стил /

Спорт и диети /

Тренировки

Момичета, какво тренирате и кои са ви най-удобните дрехи и обувки за спорт?
2016 01 27
Преди време тренирах Тае-бо ......много хубаво,страшно изморенително и всичко най най, ноооо понеже бяха изключително интензивни тренировките накрая в групата останахме само аз и треньора....тааа крайният резултат беше впечатляващ за мен лично .....стегната,силна,издръжлива и тонизирана........ :") :") :") :")
2016 01 29
Фитнес и хип-хоп танци, а при хубаво време и ролери :) Спортът е здраве и трябва да е приоритет :)
2016 01 31
Салса и фитнес,за салсата,обувките са специални,а за фитнес ми харесват нещата на New balance :)
2016 02 01
Бягане и домашни упражнения, ще е хубаво да се свърши с тази зима и да мога си ходя спокойно всеки ден навън хах
2016 02 04
Радвам се, че попаднах на такава тема :") Тренирам предимно вкъщи- имам велоергометър, пътека за бягане, уред за коремни преси. Правя също и клекове с крив лост. Предимството да си имаш "фитнес" вкъщи, е че съвсем спокойно отделям по 3+ часа на ден за тренировка. :") Няколко пъти в месеца ходя на плуване. Когато е по- топло бягам навън. На дрехи никога не съм отделяла голямо значение, обикновени анцузи, клинове, потници...Относно обувките- винаги залагам на Nike :") Спортувайте момичета, спорта е здраве! :")
2016 02 04
Здравейте! От няколко месеца си взех карта за фитнес и съм много доволна - изключително мотивиращо е и вече не си спомням как съм успявала да правя упражнения в домашна среда. Относно дрехите, предпочитам долнища тип клин и потници от тези специалните дишащи материи, а за обувки залагам предимно на Adidas :)
2016 02 08
ezdaa <3 probvaite mnogo krasiw sport i zabaven, no pri towa opasen :)
2016 04 19
Лека атлетика, фитнес, хип-хоп...До дори и някои бойни спортове се отразяват много добре. Аз примерно се занимавам с кикбокс и лека атлетика. Атлетиката доста развива бедрените мускули, коремчето се извайва, вдига се дневния тонус дори когато не си на тренировка. За обувки за атлетика и фитнес, има доста сериозни марки, като Adidas, Nike, Puma, Everlast, Karrimor, Fabric, Asics, LG, brooks. Доста удобни обувки, леки и здрави, проветливи. Ще останеш доволна :) Предимно с това се знимавам,доста навътре съм със спортните обувки даже тук предлагам единствено такива, като малък бизнес. Иначе също така може леките тренировки вкъщи включващи клекове, лицеви опори и коремни преси са доста ефективни, даже може да се прибави и йога ( разтягане + комбинации с дишане). Но са по сериозни успехи, като плоско коремче, или плочки, трябва да се обърне внимание на хранането...Доста голямо внимание. Приятелят ми се занимава с Фитнес и лостове от доста време. Ако ви интересува нещо от сорта на хранене диети и тренировки. Ще го питам:) Имайте предвид, че принципно взема пари за програми на момчетата. Апък ако си търсите спортни обувки, разгледайте ми профила. :)
2016 04 21
> Nelkakanelka: > Момичета, какво тренирате и кои са ви най-удобните дрехи и обувки за спорт? Прочети ми горния коментар, разгледай ми профила, занимавам се само със внос на маркови спортни маратонки, разгледай едни от най добрите марки. :)
2016 04 21
![](http://bg.img.kominoi.net/bg/images/message/99f7396340ba97e1922ed39288c25563.jpg)
2016 04 21
ami maratonki imam tyrsq si botushi za eezda ako imate takiwa pishete :)
2016 04 21
> Darina97: > > Nelkakanelka: > > Момичета, какво тренирате и кои са ви най-удобните дрехи и обувки за спорт? > Прочети ми горния коментар, разгледай ми профила, занимавам се само със внос на маркови спортни маратонки, разгледай едни от най добрите марки. :) tyrsq boti ili botushi za ezda ako imate pishete :))
2016 04 21
Обичаам Мноого да тренирам но .. Понякога не ми остава време повече искам да тренирам баскетбол o:) защото искам повече да съм ВИСОКА x-) x-) :') x-) <3 <3
2016 09 13
Zdraveite malko stara tema I se vkluchva kusno.Bute li mi dali menenie za Тае-бо.Podhodqshta li e xa nachinaeshti
преди 27 дни, 15:22