Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

Информация за потребители /

За членовете на pojenski.bg /

Дрехи за ""боклука""!!!

До кога ще се предлагат дрехи,обувки и т.н влачени,носени до ОТКАТ....и пари им искате??? не ви ли е срам;-))хахах абе хора....вместо да искате 2,3 5 лв по-добре ползвайте контейнерите по предназначение!!! П.П припозналите се в тази тема,моля да не пишат!!
2016 01 11
Зависи на какво попаднете явно. Аз съм си взимала дрехи с етикети, просто и бяха малки на мацката.
2016 01 15
Нелка....Говорим за нещо ''очеВадно''...Дрехи носени,личи че са носени мноооого пъти а пишат ""НОВО"" ......носено 1-2 пъти...Явно понятието НОВО е различно при всички :D
2016 01 15
При мен са наистина НОВИ! :) Имат си етикет и са оригинална марка! Заповядайте!
2016 01 19
Вярно е ,че има дрехи всякакви ,които са носени доста или вече са издали багажа,но смятам че никой НИКОГО не принуждава насила... и както е казано "за всеки влак си има пътници"!Според мен сайта НЕ е направен само за нови неща с етикета!Не напразно има опция размяна.Аз лично по тази причина се регистрирах в този сайт за това ,което на мен вече ми е омръзнало или ми е малко,на друг може много да му хареса и така да си разнообразим и да сме доволни всички!А ако някой желае да продава само НОВИ дрехи ,ами да си направи собствен сайт и да си ги продава...
2016 01 25
Съгласна съм с kalinda@75 :) Виждала съм какви ли не обяви..... Последната беше за кожено яке нацепено на ръкава и яката и му иска 20 лв. Аз такива артикули ги хвърлям на боклука или ги ползвам за парцали. Не мога да си представя да ги пусна в сайта, че и пари да им искам :)
2016 01 27
Особено за дрехи и обувки от преди 10-15 г...ама моля ти се!! ;) Направо се забавлявам с такива обяви.. :D :D
2016 01 28
> Kalinda@75: > Особено за дрехи и обувки от преди 10-15 г...ама моля ти се!! ;) Направо се забавлявам с такива обяви.. :D :D хаха да, такива обяви има многo. И аз се забавлявам :D :D :D
2016 01 28
> Боряна: > Вярно е ,че има дрехи всякакви ,които са носени доста или вече са издали багажа,но смятам че никой НИКОГО не принуждава насила... и както е казано "за всеки влак си има пътници"!Според мен сайта НЕ е направен само за нови неща с етикета!Не напразно има опция размяна.Аз лично по тази причина се регистрирах в този сайт за това ,което на мен вече ми е омръзнало или ми е малко,на друг може много да му хареса и така да си разнообразим и да сме доволни всички!А ако някой желае да продава само НОВИ дрехи ,ами да си направи собствен сайт и да си ги продава...
2016 01 28
Мога да те опонирам ....ама да почна да поствам снимки... ;) и """описание""" дали може да се припокрие с това дето е в действителност??! За тези дето си имат сайтове.....Имат си ги...Кво общо има темата за парцалята със сайтовете??!!
2016 01 28
Едните са твърде нови, другите са твърде стари...- ха разберете се вече, де! :D Без да се карате. ;) Принципно съм съгласна с вас. Сестра ми си взе от тук боти за 12 лв. Пишеше, че са обувани веднъж, имаше само 1 снимка, при това в сумрак! Като ги получи(бях с нея)- направо не знам какво да ви кажа! Изпоожулени отвсякъде! Трудно бих ги носила и като подарък, камо ли да платя 16,20(толкова й излезе с доставката)! Мисълта ми е, че всичко трябва да се снима и описва- без значение ново или старо! Нямам проблем и с двете! 8-)
2016 01 28
> Боряна: > Вярно е ,че има дрехи всякакви ,които са носени доста или вече са издали багажа,но смятам че никой НИКОГО не принуждава насила... и както е казано "за всеки влак си има пътници"!Според мен сайта НЕ е направен само за нови неща с етикета!Не напразно има опция размяна.Аз лично по тази причина се регистрирах в този сайт за това ,което на мен вече ми е омръзнало или ми е малко,на друг може много да му хареса и така да си разнообразим и да сме доволни всички!А ако някой желае да продава само НОВИ дрехи ,ами да си направи собствен сайт и да си ги продава... pravilno
2016 02 02
И не само дрехи.....ами.... :o това с космалаците ли се предлага..... ;) че и размяна ...ахахахаха http://pojenski.bg/items/aksesoari/42497/rolki-za-kosa
2016 02 04
http://pojenski.bg/items/obuvki/42478/kecove Запазени??!!!ахахахахах ;) бляк!!Да повърнеш ...и пари 15 кинта искат...и като сложиш Еконта....де е Киро на кирия...20 кинта за влачено не 2 пъти ами до откат....и кирлясало снимано!!! Аре бегай!!
2016 02 04
Имам време и желание да постна още много ;) Нищо лично!;-)
2016 02 04
1 2 3 4 5 Напред