Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

Информация за потребители /

Срещи /

Ползотворно кафенце:))))))

Скъпи момичета от Варна и областта, ако имате желание може от време на време да се срещаме в някое приятно забутано кафенце, всяка да носи някоя друга дрешка, обувка или аксесоар (разбира се не целия гардероб), пък може и само кафенце да пием. Да разменяме, продаваме, подаряваме...... [:obichlivo] [:obichlivo] [:celuvasho]
2015 08 21
Звучи супер! :) Аз имам адски много дрехи, които не нося. Исках преди време да ги даря, но процесът е доста сложен и се отказах. Ще е готино да се зарадваме една на друга с неща, които са ни омръзнали вече :) [:obichlivo]
2015 08 25
сууупер,че някой се отзова на идеята ми.Благодаря ти! Относно даряването .....на няколко пъти съм дарявала чували с дрехи (много чували)..... не мога да ти опиша какво ми чуха ушите от неблагодарните дечица..... не се занимавай!!! Еми можем да разпространим идеята ииии да видим кога,къде и т.н. :)))))))))))) [:sramezhlivo] [:sramezhlivo] [:sramezhlivo]
2015 08 26
Първото ползотворно кафенце е вече факт:))))))))))))))))))) видяхме се тази вечер беше много хубаво разменихме дрешки и поговорихме за каквото се сетим.Както си знаем ПО ЖЕНСКИ :))))))))))))))))))))))))))))) хайде момичета по смело пишете [:obichlivo]
2015 09 14
Второто ползотворно кафенце също е факт :) Това беше първата ми размяна. Благодаря, tinakatelieva ! Ще се радвам пак да пием кафе и да разменяме ;)
2016 03 26
и аз благодаря.Беше страшно приятно и бъбриво x-) хайде момичета от Варна не се срамувайте,а дерзайте o:) o:) :")
2016 03 27
> tinakatelieva: > и аз благодаря.Беше страшно приятно и бъбриво x-) хайде момичета от Варна не се срамувайте,а дерзайте o:) o:) :") A кога е следващата среща ползотворно кафенце и къде :))))
2017 07 08