Профил Настройки Оценка Съобщения Любими Изход

Форум /

Информация за потребители /

Дискусии за ползване на сайта /

Дискусия и въпроси за VIP позиция

Тук можете да дискутирате, да споделяте опит и да задавате своите въпроси относно VIP позицията.
2015 05 13
Здравейте! Платих си за Вип позиция, но относно създаването на каталози не ми се получава създаването.Мога само да го озаглавя и дотам. Моля, да ми разясните стъпките. Благодаря!
2016 01 02
Забелязах, че избирателно отговаряте на въпроси във форума. За платените опции ни един отговор. ... Ще си платя пак, но друг път....
2016 01 15
Здравейте, Не отговаряме избирателно и винаги сме помагали при всякакви проблеми и запитвания. Опцията с каталозите все още не е напълно активна. Напишете ни на лично съобщение за кой период сте задали Вип позицията, за да направим проверка.
2016 01 15
Здравейте, заплатих за промоционална позиция която да стартира от 25.01 , но не ми отваря галерията за да добавя снимка?
2016 01 24
Kakto i pri promo poziciite koito ne mi dade da izbera.....sega i VIP koito si spatih ne moga da polzvam....kaktv stava plashtam a nishto ne poluchavam taka e ot mnogo vreme
2016 04 11
Проблема ми е решен!Благодаря на админката за бързата реакция :")
2016 04 27
Искам да попитам най популярните артикули на първата страница да излязат плащаш ли си ????
2016 12 07